Сьогодні 2020.05.28 21:50

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Новини

Розпочато перевірку українських сирзаводів

Міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко повідомив, що станом на 10 квітня 2012 р. відповідно до домовленостей української та російської сторін триває  перевірка Санітарної інспекції Російської Федерації на українських сирзаводах.

Детальніше...

На основі сільрад створять кооперативи з заготівлі сільгосппродукції

Прес-служба Мінагрополітики повідомляє, що на базі кожної сільради створять неприбуткові кооперативи для заготівлі та реалізації сільгосппродукції. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Детальніше...

Результати опитування "Голос підприємця"

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Текст оприлюднених  результатів опитування додається.

Детальніше...

Звернення до Віце-прем’єр міністра з питань економіки Тігіпка С.Л., Віце-прем’єр міністра з питань АПК Слаути В.А. та Міністра фінансів України Ярошенка Ф.О.

Громадська організація «Ділова Рада України» та Об’єднання «Спілка молочних підприємств України» звернулися до Віце-прем’єр  міністра з питань економіки Тігіпка С.Л., Віце-прем’єр  міністра з питань АПК Слаути В.А. та Міністра фінансів України Ярошенка Ф.О., з пропозицією внести поправки до проекту Податкового кодексу України.

Метою такого спільного звернення є захист інтересів сільськогосподарських товаровиробників шляхом збереження діючого механізму надання державних дотацій сільськогосподарським товаровиробникам та, тим самим, забезпечення зростання продуктивності виробництва молока в Україні.

Детальніше...

Верховна Рада України прийняла поправки до Закону України «Про молоко та молочні продукти»

Зміни, які прпонувалися законодавцями і були проголосовані 15 квітня 2010 р., спрямовані на безпечність та якість молочних продуктів.

Зокрема, змінено визначення молочних продуктів, змінено нарахування дотацій на якість молока.

Зміни до Закону набудуть чинності через місяць після їх  підписання та опублікування.

Детальніше...

Постанова КМУ щодо реалізації пункту 11.21 статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість”

Кабінет Міністрів України постановою від 11 лютого 2010 р. N 152 затвердив Порядок нарахування, виплати і використання дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі.
Попередня постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. N 291 щодо цього ж питання в цілому втратила чинність.
Збережено відкриті в органах Державного казначейства переробним підприємствам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. N 291 небюджетні рахунки для зарахування сум податку на додану вартість з метою виплати дотацій.

Детальніше...

Новий розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік

Розрахунок, а також Методичні рекомендації щодо його складання затверджено наказом Міністерства аграрної політики України та Державної податкової адміністрації України від 22.10.2009 №752 з 1 січня 2010 року.

Детальніше...

Набув чинності Закон України № 1782–VІ щодо підтримки агропромислового комплексу

Закон прийнято на заміну скасованого рішенням Конституційного Суду України від 24 листопада 2009 р.

Закон, за підписом Президента України, опубліковано 31 грудня 2009 р. в газеті "Урядовий Кур'єр"

Відповідно до Закону зокрема зберігаються пільги з ПДВ за придбане для переробки молоко. Пунктом 3 прикінцевих положень Закону підтверджено, що попередній порядок сплати ПДВ переробними підприємствами за придбане молоко зберігається також на період з 24 листопада по 31 грудня 2009 р.

Детальніше...

24 листопада 2009 року Конституційний Суд України скасував Антикризовий Закон прийнятий Верховною Радою України шляхом подолання Вето президента 3 березня 2009 р.

Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу“ № 922 –VI від 4 лютого 2009 року (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 26, ст. 323) рішенням Конституційного Суду України визнається неконституційним в цілому у зв’язку з порушенням встановленої Конституцією України процедури набрання ним чинності.

Детальніше...

Розпорядження КМУ від 14.10.09 про адміністрування ПДВ

Кабінет Міністрів України видав розпорядження на забезпечення своєчасної сплати ПДВ

Детальніше...

Роз'яснення Державної Податкової Адміністрації України від 21.08.09 р. щодо нарахування дотацій сільгоспвиробникам

Лист Державної податкової адміністрації України від 21.08.2009 р. N 8221/16-1515-06 "Щодо порядку визначення та перерахування дотацій переробними підприємствами сільськогосподарським товаровиробникам" пояснює порядок нарахування і перерахування ПДВ для сплати дотації сільськогосподарським товаровиробникам.

Детальніше...

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця