Сьогодні 2019.06.20 08:18

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Новини

Більше статтей...

На думку Арсенія Яценюка, має бути створена Рада промисловців, виробників та експортерів

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує створити Раду промисловців, виробників і експортерів для просування українських товарів на внутрішньому і зовнішньому ринках. Про це Глава Уряду повідомив у четвер, 16 квітня, на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Детальніше...

До реформування сільського господарства необхідно залучати Аграрні Асоціації

8 профільних асоціацій звернулися з листом до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням надати Міністерству аграрної політики та продовольства України доручення включити до складу робочої групи з питань впровадження реформи сільського господарства представників професійних громадських об’єднань.

Детальніше...

Український експорт до ЄС зріс на 25%

За даними Представництва ЄС в Україні протягом травня-червня 2014 року український експорт зріс на 25% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Ці дані свідчать про те, що безпрецедентне одностороннє відкриття ринків ЄС для українських експортерів (так звані автономні торговельні заходи), введене в квітні 2014 року позитивно вплинуло на українську економіку.

Детальніше...

Українські виробники сільськогосподарської і продовольчої продукції не використовують торгові преференції ЄС

15 травня 2014 р. Європейський Союз надав Україні режим автономних торгових преференцій, що включає в себе зниження (скасування) ставок імпортного мита, виділення Україні тарифних квот на імпорт окремих видів продукції. Це має спростити доступ української аграрної продукції на ринок ЄС. Однак за даними асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), надані квоти використовуються повільно або ж узагалі не використовуються.

Детальніше...

Скасування мита на імпорт агропродукції в ЄС може принести українським виробникам майже 400 млн. євро

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив, що ЄС готовий в односторонньому порядку відмінити імпортне мито для українських товарів. Якщо це станеться, то першими вигоду відчують аграрії - скасування бар'єрів дасть потужний імпульс до розвитку цього сектору, впевнений Володимир Клименко, генеральний директор Української зернової асоціації.

Детальніше...

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця