Сьогодні 2019.12.07 22:21

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Верховна Рада України прийняла поправки до Закону України «Про молоко та молочні продукти»

Зміни, які прпонувалися законодавцями і були проголосовані 15 квітня 2010 р., спрямовані на безпечність та якість молочних продуктів.

Зокрема, змінено визначення молочних продуктів, змінено нарахування дотацій на якість молока.

Зміни до Закону набудуть чинності через місяць після їх  підписання та опублікування.

Зміни, зокрема,  стосуються визначення молочної сировини. Крім молока незбираного, знежиреного та вершків, молочною сировиною вважатимуться "будь-які молочні продукти, що містять виключно складові молока (молочний жир, молочний білок, лактозу) і можуть бути використані у виробництві іншої продукції".

Стосовно визначення молочних продуктів закондавцями усунуто норму 50% молочної сировини. Замість визначення "молочні продукти – продукти, в яких молочна сировина становить не менше 50 відсотків від загального складу продукту" запропоновано визначення: "молочні продукти – продукти, одержані з молока або молочної сировини, які можуть містити харчові добавки, необхідні для виробництва, за умови, що ці добавки ні частково, ні повністю не замінюють складових молока (молочний жир, молочний білок, лактозу)".

Згідно змін до Закону підвищено вимоги до незбираного молока для отримання дотацій за його якість. Дотації за якість молока не будуть надаватися на незбиране молоко першого гатунку. Натомість зафіксовано, що такі дотації надаватимуться на незбиране молоко екстра  (25%) та молоко вищого гатунку (20%).

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця