Сьогодні 2019.12.07 20:35

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Звернення до Віце-прем’єр міністра з питань економіки Тігіпка С.Л., Віце-прем’єр міністра з питань АПК Слаути В.А. та Міністра фінансів України Ярошенка Ф.О.

Громадська організація «Ділова Рада України» та Об’єднання «Спілка молочних підприємств України» звернулися до Віце-прем’єр  міністра з питань економіки Тігіпка С.Л., Віце-прем’єр  міністра з питань АПК Слаути В.А. та Міністра фінансів України Ярошенка Ф.О., з пропозицією внести поправки до проекту Податкового кодексу України.

Метою такого спільного звернення є захист інтересів сільськогосподарських товаровиробників шляхом збереження діючого механізму надання державних дотацій сільськогосподарським товаровиробникам та, тим самим, забезпечення зростання продуктивності виробництва молока в Україні.

Звернення до Віце-прем’єр  міністра з питань економіки Тігіпка С.Л.

 

Звернення до  Віце-прем’єр  міністра з питань АПК Слаути В.А.

 

Звернення до Міністра фінансів України Ярошенка Ф.О.

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця