Сьогодні 2020.05.28 21:21

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Дозволи та погодження

Дозволи та погодження

Дозволи – один з основних бар'єрів для розвитку бізнесу в Україні.


Система видачі дозволів на сучасному етапі не виконує своєї функції. Підприємці постійно стикаються з неоднозначними, неузгодженими й суперечливими вимогами та нормами, що створюють можливості для прийняття урядовцями довільних рішень і неофіційних платежів.

 

Ціль даного розділу – інформування підприємців про їхні права та обов'язки як учасників ринку. У цьому розділі ми публікуємо матеріали про вимоги й процедури видачі дозволів. Акцент – на публікації дозвільних процедур, а також роз'яснень до них.

 

Закон про дозвільну систему та нормативні акти

 

 


 

Розділ містить вичерпну інформацію щодо основних вимог і порядку одержання дозволів від органів пожежного нагляду; існуючих видів перевірок та їх періодичності. Тут також можна скачати документи, необхідні при отриманні відповідних дозволів, та інструкції про заходи пожежної безпеки.


У розділі подано схему отримання дозволів на початок роботи від органів охорони праці, а також нормативно-правові документи з даної тематики.

 

 

У розділі наведено вичерпну інформацію щодо прав і обов’язків підприємців під час перевірок органами СЕС, порядку одержання висновку експертизи СЕС, дорожню карту реформування порядку видачі дозволів органами санітарно-епідеміологічної служби тощо.

 

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця