Сьогодні 2019.12.07 22:12

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Пожежний нагляд

Законодавство України вимагає, щоб кожне підприємство обов'язково мало дозвіл від органів державного пожежного нагляду до початку своєї діяльності. У цій рубриці міститься інформація про те, кому та у яких випадках необхідний такий дозвіл, і яка процедура його одержання. Тут Ви також можете ознайомитися з рекомендаціями юриста про взаємодію підприємців з інспекторами при проведенні перевірок органами пожежного нагляду.

Набрання чинності Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» припускає впровадження в 2006 році декларативного принципу одержання дозволу. Це буде означати, що для одержання дозволу більшості підприємців досить буде повідомити дозвільний орган про виконання всіх вимог. Ми будемо інформувати Вас про те, як органи пожежного нагляду будуть імплементувати декларативний принцип, - стежте за оновленням цього розділу.


 

Основні вимоги пожежної безпеки
Головною умовою одержання дозволу від органів пожежного нагляду є виконання вимог пожежної безпеки. Навіть для підприємств віднесених до групи, на яку поширюється повідомний принцип, усі протипожежні міри залишаються обов'язковими до виконання.

 

Електронна версія брошури "Як одержати дозвіл від органів пожежного нагляду"
Мета брошури – допомогти підприємцям в одержанні найпоширенішого в Україні обов'язкового дозволу – від органів пожежного нагляду.

 

Процедура одержання дозволу
Для одержання дозволу на початок роботи підприємств і оренду приміщень необхідно зробити наступне...

 

До вас прийшов інспектор
Перевірки протипожежного стану підприємств.

 

Що потрібно знати підприємцю, який укладає договір оренди?
Копія договору про оренду – один з документів, необхідних для одержання дозволу, тому важливо включити до нього пункти про забезпечення пожежної безпеки.

 

Знаки пожежної безпеки
Скористайтеся можливістю завантажити, роздрукувати та використовувати той або інший знак пожежної безпеки.

 

Законодавчі та нормативні документи

 

Шаблони документів

 

Відповіді на питання підприємців, які найбільш часто задаються

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця