Сьогодні 2019.04.21 05:36

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Охорона праці

В Україні органи державного нагляду за охороною праці займаються наданням дозволів на початок роботи та види роботи підприємств, діяльність яких пов'язана з виконанням робіт і експлуатацією об'єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, здійсненням попередньої експертизи робочих проектів або робочої документації на їхню відповідність нормативно-правовим актам по охороні праці, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, технічним переустаткуванням тощо виробничих об'єктів, інженерних інфраструктур, виготовлення й впровадження нових для даного підприємства технологій і засобів, проведенням експертизи технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, хімічних речовин і їхніх сполук та іншої придбаної за рубежем небезпечної продукції, на їхню відповідність нормативно-правовим актам України по охороні праці.

 


Схема видачі дозволу на початок роботи та види робіт підприємства

діяльність якого пов'язана із виконанням робіт та експлуатацією об'єктів, машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки відповідно до Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці і його територіальних органів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2003р. № 1631

 

База нормативно-правових документів

 

 

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця