Сьогодні 2019.12.07 21:05

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Розпочато перевірку українських сирзаводів

Міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко повідомив, що станом на 10 квітня 2012 р. відповідно до домовленостей української та російської сторін триває  перевірка Санітарної інспекції Російської Федерації на українських сирзаводах.

Міністр зокрема повідомив: "Публічно заявлено про завершення перевірки Гадяцького заводу, сьогодні ми з ними ефективно працюємо з виконання всіх вимог. Сьогодні завершується перевірка Менського сирзаводу, а в четвер група російських спеціалістів разом з  українськими буде працювати в Пирятині."

Міністр наголосив, що встановлений графік співробітництва повністю дотримується. "Ми досить серйозно просуваємося з питання спільних лабораторій", - додав Порошенко. В той же час, поки невідомі терміни, коли буде відновлене постачання українського сиру в Росію. Порошенко сподівається, що під час запланованого протягом місяця  візиту до Росії з приводу даного питання буде досягнуто перших результатів.

 

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця