Сьогодні 2020.05.28 20:22

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Мін АПК Про позитивні тенденції в сільському господарстві за 2012 рік

У 2012 році в Україні вдалося закріпити тенденцію відродження м'ясного та молочного тваринництва – міністр АПК та продовольства Присяжнюк
             Підсумки  2012 р. свідчать, що в Україні ефективно працюють державні програми развитку тваринництва, заявив міністр.

             Зокрема факти свідчать, що  в Україні  поголів'я ВРХ за минулий рік зросло на 78,1 тис. голів, тобто на 1,8%. Всього, станом на 1 січня 2013 р. в Україні у  всіх категоріях господарств налічується 4,504 млн. голів ВРХ. Крім того, продуктивність корів у сільгосппідприємствах України в 2012 р. зросла на 547 кг і склала 4664 кг молока на корову.

Публікація:
http://www.apk-inform.com/ru/news/1012856

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця