Сьогодні 2020.05.28 22:31

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Зміни до податкового кодексу на підтримку виробників молока - проект

             У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України", спрямований на покращення  матеріального становища фізичних осіб-виробників молока та вдосконалення  системи виплати державної  дотації підприємствам-виробникам  молока.  

             Через низькі закупівленьні ціни на молоко для населення депутати пропонують ввести виплату переробними підприємствами спеціальної компенсації фізичним особам, що  не є платниками ПДВ, за поставлене ними молоко. Ця компенсація дорівнює ставці ПДВ, сплаченого переробним підприємством за поставлене фізичною особою молоко. Сума сплаченої спеціальної компенсації включається в податковий кредит з ПДВ переробного підприємства.            

 

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця