Сьогодні 2020.05.28 22:26

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Потрібне прийняття нових законів для умов роботи дрібних виробників сільгосппродукції згідно вимог СОТ

З 2015-го року селянам буде заборонено продавати необроблені продукти — молоко, сир та м’ясо. Причина — вимоги Світової організації торгівлі, до яких Україна зобов’язалася привести власні норми.

На думку президента Асоціації виробників молока (АВМ) Андрія Дикуна, щоб цей перехід відбувся якомога безболісніше, держава повинна допомогти селянам.
Як він зазначив у своєму блозі, АВМ вважає за необхідне прийняття депутатами двох законів, проекти яких подані до парламенту.

Перший — «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки фізичних осіб — сільськогосподарських товаровиробників)», який має покращити матеріальне становище дрібних виробників молока та вдосконалити систему виплати державної дотації промисловим виробникам молока.

Другий — «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації)». Цей документ у разі прийняття має визначити правові умови участі фермерських господарств в кооперативах. Об’єднуючись, молочарі зможуть забезпечити контроль якості молока на всіх етапах: від переддоїльної підготовки тварин до первинної обробки та тимчасового зберігання продукції.

ILoveMilk.info

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця