Сьогодні 2020.05.28 21:18

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

Український експорт до ЄС зріс на 25%

За даними Представництва ЄС в Україні протягом травня-червня 2014 року український експорт зріс на 25% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Ці дані свідчать про те, що безпрецедентне одностороннє відкриття ринків ЄС для українських експортерів (так звані автономні торговельні заходи), введене в квітні 2014 року позитивно вплинуло на українську економіку. Як свідчать дані, найбільше зріс експорт до Латвії, Бельгії, Великої Британії, Литви та Нідерландів.

Найменше одностороннє відкриття ринків ЄС вплинуло на експорт України до Ірландії, Хорватії, Португалії, Естонії та Словаччини.

Нагадаємо, що згідно з тристоронніми домовленостями від 12 вересня ЄС прожовжить дію односторнніх преференцій для України до 31 грудня 20'5 року.

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця