Сьогодні 2020.05.28 21:33

Урядовий портал

kmu_gov_ua


 

Технічне регулювання в Україні: як забезпечити розвиток економіки і захист прав споживачів

Дослідження підготовлене Проектом Міжнародної Фінансової Корпорації "Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні" .

Ознайомитися із дослідженням

 


 

До реформування сільського господарства необхідно залучати Аграрні Асоціації

8 профільних асоціацій звернулися з листом до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням надати Міністерству аграрної політики та продовольства України доручення включити до складу робочої групи з питань впровадження реформи сільського господарства представників професійних громадських об’єднань.

З метою розробки та впровадження системних економічних реформ в аграрному секторі Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від 16 березня 2015 р. №91 утворило робочу групу з питань впровадження реформи сільського господарства.

До складу зазначеної робочої групи включені  представники лише двох громадських професійних об’єднань, членами яких є незначна кількість сільгоспвиробників. Іншим громадським об’єднанням, які представляють велику кількість сільськогосподарських та переробних підприємств, пропозицій від міністерства стосовно участі у роботі цієї робочої групи не надходило.

Лист до Прем’єр-міністра з проханням включити до складу робочої групи підписали: асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Аграрний союз України, Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Українська аграрна конфедерація, Насіннєва асоціація України, Українська корпорація по виробництву м’яса на промисловій основі, Союз птахівників України та Союз кормовиробників.

Економічні новини

FINANCE.UA


 

"Довідник підприємця"

практична допомога підприємцям у вирішенні питання покращення комунікації між громадськістю та органами виконавчої влади.

Довідник підприємця

Результати опитування


 

Центр "Соціальний моніторинг" провів 27-30 листопада опитування підприємців.

Опитування здійснене у 10 обласних центрах України: м. Сімферополь (АР Крим), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків.  Опитування репрезентує учасників акцій протесту, а також охопило інших підприємців, відібраних за методом «снігової кулі». Всього опитано 979.

 

Голос підприємця